350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Ağlama Palyaço Makyajın Bozulur “Müjdat Gezen Kitabı”

Ağlama Palyaço Makyajın Bozulur “Müjdat Gezen Kitabı”
Tükendi Gelince Haber Verelim
Değerli okurlarımız, 14 Haziran saat 12:00’dan sonra verilen siparişler 20 Haziran’dan itibaren sırasıyla kargoya verilecektir.


Açıklama

Ağlama Palyaço Makyajın Bozulur “Müjdat Gezen Kitabı”

Müjdat Gezen, nasıl Müjdat Gezen oldu?
Gülünç yanlarını yüzüne vurduğu bir toplumun en sevdiği sanarçılardan biri olmayı nasıl başardı? Onca inişler çıkışlar yaşayan bir ülkede, onca inişler çıkışlar yaşayan tiyatro camiasında nasıl ayakta kaldı? İçindeki gülme ve güldürme ateşini nasıl her zaman canlı tuttu? Ve yaşadığı acılara rağmen bu inceliği, bu duyarlılığı korumayı nasıl başardı?

Halit Kıvanç sordu, Müjdat Gezen anlattı… Kitabın adını, yıllar önce Aziz Nesin koymuştu zaten… Tan Oral’ın da çizimleriyle birlikte dört ustanın elinin değdiği bu Nehir Söyleşi ortaya çıktı.

“Müjdat, en özgün dostum sensin.”
Aziz Nesin

“Müjdat Gezen gibi insanlar, Türkiye karanlığına ışık saçıyorlar, mutlu ve onurlu Türkiye’nin yolunu aydınlatıyorlar.” Toktamış Ateş “Dilerim, yetiştirdiğiniz çocuklar da sizin gibi olsun.”
Memet Fuat

“Müjdat Gezen’in kendine biçtiği misyonu, verdiği emeği, çabayı düşünüyorum. Ama en çok da çevresine yaydığı insan sıcaklığını, insan sevgisini düşünüyorum.”
Zeynep Oral

Yılı
: 2006
ISBN
: 9789754588361
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 392

Nehir Söyleşi Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    Halit Kıvanç Diğer Kitapları      Halit Kıvanç Kitapları