Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Akıllı Perakendecilik;

Perakendecilik zorlu bir iştir. Hızlıdır, risklidir ve rekabet her daim yoğundur. Bir gün zafer kazanılıp, ertesi gün felaket yaşanabilir. Gerçek perakendeciler her an değişen bu heyecan verici işi severler. Öte yandan perakendecilik kadar az anlaşılmış başka bir faaliyet az bulunur.

Akıllı Perakendecilik, dünyanın en iyi perakendecilerine yöneltilmiş basit bir soruya dayanıyor: “Sizi iyi yapan nedir?” Elinizdeki kitap, olağanüstü perakendecilik deneyimlerini yaratan gizleri gözler önüne seriyor.

Eksiksiz bir perakendecilik stratejisi yaratmak, yeni bir format geliştirmek, daha iyi sonuçlar alıp harika geçen satış günlerinin keyfini çıkarmak için gereken her şeyi bu kitapta bulacaksınız.

“Gerçekten pratik ve faydalı bir rehber! Perakendecilik işinde olan herkesin okuması gerek!”
Charles Dunstone, The Carphone Warehouse’un CEO’su

“Bu kitap mağazanızı işletirken faydalanacağınız çok faydalı pratik önerilerle dolu; doğru olanı kolayca yapıp başarıya ulaşmanız için…”
Julian Richer, Richer Sounds’un Başkanı ve Kurucusu

“Eğlenceli ve esin verici; özellikle de perakendecilik işinin yakınında olanlar için…”
Vittorio Radice, Selfridges’in Kurtarıcısı

Çevirmen : Ümit Şensoy
Orijinal Adı : Smart Retail
Yılı : 2012
ISBN : 9786053604938
Genişlik : 15,5
Yükseklik : 22,5
Sayfa Sayısı : 231


"Richard Hammond" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.