Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Bahçıvanın El Kitabı

1000’den Fazla Bitki, 2000 Renkli Fotoğraf

Bahçe planlaması ve çiçek yetiştirmek için pratik bir rehber

• Sebze bahçeleri, çiçek bahçeleri, kapalı balkon ve sera için yıl boyunca mevsim mevsim bahçecilik bilgileri veren geniş kapsamlı pratik bir rehber.

• Adım adım açıklamalarla birlikte 2000’den fazla renkli fotoğraf.

• Ev bitkilerinizden en iyi verimi alabilmeniz için, değişik bitki tiplerinin sulaması, gübrelemesi, tatil bakımı ve doğru saksı seçimini nasıl yapacağınızla ilgili değerli bilgiler.

• Bahçenizin özelliklerine en uygun bitkilerin seçimine karar verebilmeniz için 1000’den fazla bitkinin, hangi çevre koşullarında en iyi şekilde yetişeceğini belirten önerilerin de yer aldığı bir katalog.

• Bahçe planlaması yaparken; tasarımın temel ilkelerinden, bahçenizin yapısal öğelerini (duvarlar, süs havuzları, patikalar ve kemerler gibi) nasıl yerleştireceğinizi gösteren bir planın çizilmesine, elverişsiz ve zor bahçe alanlarının nasıl kazanılacağına kadar pek çok konuda bilmek istediğiniz her şey.

• Kusursuz bir bahçe yaratmak için bilmeniz gereken bütün pratik çözümler.

Çevirmen : Çiçek Eriş
Orijinal Adı : The Gardener's Handbook
Yılı : 2008
ISBN : 9789944882156
Genişlik : 18
Yükseklik : 22,5
Sayfa Sayısı : 512


"Peter McHoy" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Saksı Bitkileri El Kitabı

Saksı Bitkileri El Kitabı

Peter McHoy
Etiket Fiyatı : 85.00 TL

61.20 TL