350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Çekiliş Aydınlatma Metni

 

KATILIM KOŞULLARI:

 1. Bu kampanya Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 26.08.2020 tarihli ve 24651361-255.05.02-E.6636 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. 09.2020(saat:00:01)-06.09.2020(saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Türkiye genelinde İş Bankası Kültür Yayınlarının Instagram hesabını (@isbankasikulturyayinlari) takip edip, kampanya postunun altına ödül olarak verilecek kitapları önermek istediği 2 arkadaşını etiketleyenler çekilişe katılacaklardır.
 3. Çekiliş, 08.09.2020 saat 15.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti, Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.
 4. Çekiliş sonucunda 10 kişiye Rus Edebiyatı Kitap Seti (Suç ve Ceza-Fyodor Dostoyevski, Ölü Canlar-Gogol, İnsan Neyle Yaşar?-L.N. Tolstoy, Oblomov-Ivan Gonçarov, Bir Delinin Anı Defteri-N.V. Gogol, Köpeğiyle Dolaşan Kadın-Anton Çehov) hediye edilecektir.
 5. Çekiliş sonuçları 09.09.2020 tarihinde @isbankasikulturyayinlari hesabında yayınlanacaktır.
 6. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
 7. Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.
 8. İkramiye kazanan katılımcılar, isimlerinin @isbankasikulturyayinlari hesabına açıklanmasını kabul etmiş sayılır.
 9. Kampanya sonunda kazanan kişiler ile DM (Direct Message) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. sorumlu değildir. Kampanyaya katılanlar, katılım ve kazanmaları halinde ödülün kendilerine ulaştırılması için gerekli olan kimlik, iletişim, adres ve diğer kişiler verilerin, Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. tarafından bu kampanya kapsamındaki yükümlülüklerinin yerine getirilebilmesi amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine uygun şekilde işlenmesine ve gerektiği takdirde üçüncü kişilere aktarılmasına onay verdiklerini kabul ederler.
 10. Kampanyaya Kültür Yayınları İş Türk A.Ş.ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. ’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 14. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 15. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Kültür Yayınları İş Türk A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 16. Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 17. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. sorumlu değildir.
 18. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 19. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kültür Yayınları İş Türk A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 20. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. tarafından yapılacaktır. Kültür Yayınları İş Türk A.Ş.  bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 21. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.