100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Cennet

Cennet

10.37  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Cennet

A. L. Kennedy (Allison Louise Kennedy) 22 Ekim 1965’te İskoçya’da doğdu. Warwick Üniversitesi’nde İngilizce ve Drama eğitimi aldı. Outside Lines, New Writing Scotland dergilerinde editör olarak çatıştı; The Scotsman, Glaslow Herald, Daily Telegraph ve Guardian’a yazılar yazdı. BBC Televizyonu ve Radyosu için programlar yaptı. Granta dergisinin Genç İngiliz Yazarlar kategorisinde en iyi 20 arasına giren Kennedy, kitaplarıyla Encore Ödülü, John Llewellyn Rhys Ödülü, Saltire En İyi Kitap Ödülü ve Somerset Maugham Ödülü gibi pek çok ödüle değer görüldü. Kennedy Glaslow’da yaşamakta ve St. Andrews Üniversitesi’nde yaratıcı yazma dersleri vermektedir. Kennedy’nin Muhtaç Olduğun Her Şey ile Ve Ben Mutluyum isimli romanları da yayınlarımız arasındadır.

“Kennedy hem şefkatte, hem de şiddette insanı altüst edecek kadar sahici. Tutkulu bir yazar; uç noktalarda, tehlikeli sularda dolaşıyor…”
New York Times Book Review

“Bir düzyazı üstadı… Hassas ayarı ustalıkla yapılmış, müthiş incelikli metinler çıkıyor kaleminden. Hayatın çeşitli heyecanları konusunda kıvrak ve sezgisel duyarlıklara sahip metinler.”
London Review of Books

“Kendi kuşağı  içinde göz kamaştırıcı bir yazar”
Sunday Telegraph

Çevirmen
Orijinal Adı
: Paradise
Yılı
: 2009
ISBN
: 9789944886864
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 352

Dünya Edebiyatı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    A. L. Kennedy Diğer Kitapları      A. L. Kennedy Kitapları