350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Deniz Aşk ya da Çöl

Deniz Aşk ya da Çöl

Etiket Fiyatı : 30.00 TL

İş Kültür İnternet Sitesi Fiyatı

22.50  TL

-+
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Deniz Aşk ya da Çöl

Önümüzde geçmemiz gereken deniz aşk ya da çöl var… Önemli olan, bunlardan birini ötekine yeğlemek, içlerinden birini seçmek değil; yalnızca bunlardan birinin, her an bir diğerine dönüşebileceğini kabullenmek.

Adam yıllarca beklemişti Kız’ı. Hayatının bir çöle dönmek üzere olduğu zamanda çıkagelmişti Kız. Aşkları denizle bütünleşmişti ya da onlar böyle sanıyorlardı. Bir gün çıkıp gitti Kız… Geriye döndüğünde, uzun bir yolculuğa çıkmaları gerekiyordu, tekrar başlayabilmek için. Ya sonsuz çölde kaybolacaklar ya da denize kavuşacaklardı…

Özcan Özer, Ankara Üniversitesi DTCF, Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitirdi. Ankara Sanat Tiyatrosu, Oyuncular Birliği, Çağdaş Sahne ve Ankara Çocuk Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda “Türk Tiyatrosu, Metin Çözümleme” dersleri verdi. Halen Bilkent Üniversitesi MSSF’de “Metin Analizi ve Yorumlama” dersleri vermekte ve 1979 yılından bu yana Devlet Tiyatroları’nda dramaturg olarak çalışmaktadır. Yaklaşık elliye yakın oyunda prodüksiyon dramaturjisi yaptı. Avrupa Komedyası, Küçük Ölüm, Gitme, Güzel Zamanlar, Çöl Oyunu, Son Tango adlı oyunları yayımlandı ve sahnelendi. Yazdan Kalan adlı şiir kitabı yayımlandı. Woody Allen, Robin Hawdon, A.P. Çehov, N.V. Gogol, Eric Chappel, Harold Pinter, Mario Fratti gibi yazarlardan çeviriler yaptı.

 

Yılı
: 2011
ISBN
: 9786053601012
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 224

Roman Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Özcan Özer Diğer Kitapları    Özcan Özer Kitapları