Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Eğlenceli Bilim – Mevsimler

Aylar geçerken neler olur, neler… İlkbaharda ağaçlar çiçek açar. Yazın hava çok sıcak olur. Sonbaharda yağmurlar başlar. Kışın kar yağar. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış. İşte size dört mevsim. Bu eğlenceli kitap mevsimlerin ilginç yönlerini anlatıyor.

Bu eğlenceli kitap kolay okunabilen metinlerle, okumayı öğrenmeye çalışan çocuklar için harika bir alıştırma kitabıdır. Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları İlk Okuma Kitabım serisi okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan bu kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikayeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı biçimleri, kolay anlaşılacak basit cümleler ve kısa bölümler ile sonuç çıkarma yetilerini geliştirecek sorular yer almaktadır.

Çevirmen : Ayça Sabuncuoğlu
Orijinal Adı : Die Jahreszeiten
Yılı : 2012
ISBN : 9786053605737
Genişlik : 22
Yükseklik : 22
Sayfa Sayısı : 24
Resimleyen : Anne Ebert


"Imke Rudel" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Eğlenceli Bilim – Gündüz ve Gece

Eğlenceli Bilim – Gündüz ve Gece

Imke Rudel
Etiket Fiyatı : 8.00 TL

5.76 TL

Eğlenceli Bilim – Hava Durumu

Eğlenceli Bilim – Hava Durumu

Imke Rudel
Etiket Fiyatı : 8.00 TL

5.76 TL