350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Liderlik ve İletişim

Liderlik ve İletişim
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Liderlik ve İletişim

“Kitapçı raflarına konan her yeni iş yönetimi kitabını kuşkuyla karşılarım. Ama bu kitap bir istisna. Fark yaratmak isteyen ekip yöneticileri için zengin bir bilgi ve içgörü kaynağı.” Paul Mylrea, profesyonel iletişimci, CIPR eski başkanı “Kevin Murray’nin eşsiz anlatımı ile çığır açıcı liderlik iletişimi modelinin gözalıcı bir şekilde bir araya gelmesi, bu kitabı kendini geliştirmek isteyen her liderin mutlaka okuması gereken eserler arasına sokuyor.”
Sir Eric Peacock, Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Dairesi Müdürü “Bu kitap liderler için, etkin iletişimle ilgili yararlı ipuçlarıyla dolu, içgörü yüklü, vazgeçilmez bir el kitabı.” Sahar Hashemi OBE, Coffee Republic kurucularından Başarılı olmak isteyen liderler iyi sonuç elde etmek için çalışanlarına esin vermek zorundadır. Bir lider olarak performansınız, bir lider olarak iletişiminize bağlıdır.
• Daha sahici, daha ilgili olun ve empati kurmayı bilin.
• Öykü anlatmaya ve insanları doğru dürüst dinlemeye önem verin.
• Bakış açınızı sağlam bir şekilde ortaya koymaya dikkat edin.
Kevin Murray, Liderlik Dili ’nin arkasından yayımlanan bu ikinci eserinde birçok küresel organizasyonun CEO’larına ve karar mercilerine yönelik başarılı koçluk çalışmaları sırasında derlediği öykülerden hareket ediyor.
Liderlik ve İletişim liderlik sürecindeki önemli deneyimleri inceleyip analiz ediyor ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için benzersiz ve başarılı bir model ortaya koyuyor.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Communicate to Inspire a Guide for Leaders
Yılı
: 2016
ISBN
: 9786053327615
Genişlik
: 15,5
Yükseklik
: 23
Sayfa Sayısı
: 344

İş Dünyası Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Kevin Murray Diğer KitaplarıKevin Murray Kitapları