Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Meraklı Civciv

Gökyüzünün düştüğünü sanan Meraklı Civciv hemen gidip arkadaşlarına haber verdi. Kısa bir süre sonra, çiftlikteki bütün hayvanlar, kralı uyarmak için yola koyulmuşlardı. Bu eğlenceli halk masalı kolay okunabilen metinlerle, okumayı öğrenmeye çalışan çocuklar için harika bir alıştırma kitabıdır.

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları İlk Okuma Kitaplarım serisi okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan bu kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikâyeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı biçimleri, sonuç çıkarma yetilerini geliştirecek bulmacalar yer alır. Kitaplar başlangıç seviyesinden rahat okuyabilme seviyesine kadar çocukların okumayı öğrenirken geçtiği dört seviyede gruplanmıştır.

Çevirmen : Sevgi Atlıhan
Yılı : 2010
ISBN : 9789944888707
Genişlik : 13
Yükseklik : 19,5
Sayfa Sayısı : 47


"Russell Punter" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Genç Çizerin El Kitabı

Genç Çizerin El Kitabı

Russell Punter
Etiket Fiyatı : 40.00 TL

26.00 TL

Tukendi Akıllı Çocuk

Akıllı Çocuk

Russell Punter
Etiket Fiyatı : 7.00 TL

4.55 TL

Tukendi Kerem ile Korsanlar

Kerem ile Korsanlar

Russell Punter
Etiket Fiyatı : 7.00 TL

4.55 TL