100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Müzakere

Müzakere

11.67  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Müzakere

Müzakere iş hayatımızın ayrılmaz olduğu kadar, zorlu bir parçasıdır da. Bir müşteri ya da satıcıyla pazarlık yaparken, büyük bir iş teklifinin koşulları üzerinde anlaşmaya çalışırken ya da şirket içindeki diğer birimlerle karşılıklı iş ilişkileri geliştirirken hep müzakere yolunu kullanırız. İş dünyasında, güvenli müzakereciler daima yüksek beklenti ve taleplerle hareket ederler. Güç bir müzakereyle ulaşılan başarılı bir sonuç bugün iş dünyasının hem en yorucu hem de en değerli süreçlerinden biri olarak görülmektedir.

Bu süreci tüm yönleriyle ele alan Müzakere, yöneticilerin becerilerini geliştirmelerine ve önemli sonuçlara ulaşmalarına yardım edecektir.

•  Müzakereden önce gerekli bilgileri toplamak

•  Çok taraflı müzakereleri yönetmek

•  Karşı tarafın konumunu değerlendirmek

•  Bir müzakerede yetki ve gücünüzün kaynağını belirlemek

Müzakere alanındaki yetilerini geliştirmek isteyen herkes için bir başvuru eseri niteliğindeki bu kitap, iş görüşmelerinden kazançlı çıkmanın yollarını göstermesinin yanı sıra, müzakerelerin çıkmaza girmediği ve iki tarafın da kazançlı çıktığı anlaşma usulleri, karşılıklı değer yaratma ve paylaşma yolları da öneriyor. Verilen bilgiler ve çeşitli tavsiyeler iş dünyasından örneklerle destekleniyor.

Çevirmen
Yılı
: 2008
ISBN
: 9789944884488
Genişlik
: 15,5
Yükseklik
: 23
Sayfa Sayısı
: 184

İş Dünyası Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    Richard Luecke Diğer Kitapları    Richard Luecke Kitapları