150 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
250 TL ve üzerine 5'e varan taksit imkânı

Akıllı Tavşan ile Aslan

Akıllı Tavşan ile Aslan

9.80  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
10 : 00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Akıllı Tavşan ile Aslan

İkinci Seviye

Okuma danışmanı: Alison Kelly, Roehampton Üniversitesi

Aslan ormandaki bütün hayvanları yemeyi düşünüyordu. Akıllı tavşan, ormanı aslandan kurtarmak için harika bir plan yaptı.
Bu eğlenceli halk masalı kolay okunabilen metinlerle okumayı öğrenmeye çalışan çocuklar için harika bir alıştırma kitabı. Kitabın sonundaki bulmacalarla da okuduklarını anlama yöntemini öğreneceklerdir.

Kaba kuvvetin zekâyla alt edilebileceğini anlatan bu eğlenceli masal kolay okunabilen metinlerle, okumayı öğrenmeye çalışan çocuklar için harika bir alıştırma kitabıdır. Çocuklar kitabın sonundaki bulmacalarla da okuduklarını anlama yöntemini öğreneceklerdir.

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları İlk Okuma Kitaplarım serisi okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan bu kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikâyeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı biçimleri, sonuç çıkarma yetilerini geliştirecek bulmacalar yer alır. Kitaplar başlangıç seviyesinden rahat okuyabilme seviyesine kadar çocukların okumayı öğrenirken geçtiği dört seviyede gruplanmıştır.

 

Çevirmen
Orijinal Adı
: Clever Rabbit and the Lion
Yılı
: 2011
ISBN
: 9786053601548
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 32
Resimleyen

Çocuk - Resimli Kitaplar Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Susanna Davidson Diğer KitaplarıSusanna Davidson Kitapları