100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Bremen Mızıkacıları

Bremen Mızıkacıları

12.60  TL

-+
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Bremen Mızıkacıları

Üçüncü Seviye

Okuma danışmanı: Alison Kelly, Roehampton Üniversitesi

Bremen Mızıkacıları adlı halk masalı, ilk kez Jacob ve Wilhelm Grimm tarafından yazılmıştır. Grimm kardeşler iki yüz yıl önce Almanya’da yaşadılar. Birlikte yüzlerce anonim masalı derlediler.

Çiftlikteki yaşam çok zorlaşmaya başlamıştı. Eşek, kedi, köpek ve horoz bir orkestraya katılmak için çiftlikten ayrıldılar. Ancak ne yazık ki, orkestra yerine bir haydut grubuyla karşılaştılar.

Bremen Mızıkacıları çocuklara hiçbir koşulda umudu kaybetmemek gerektiğini ve dayanışmayla her türlü güçlüğün üstesinden gelineceğini öğretiyor.

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları İlk Okuma Kitaplarım serisi okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan bu kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikayeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı biçimleri, sonuç çıkarma yetilerini geliştirecek bulmacalar yer almaktadır. Kitaplar başlangıç seviyesinden rahat okuyabilme seviyesine kadar, çocukların okumayı öğrenirken geçtiği dört seviyede gruplanmıştır.

Çevirmen
Orijinal Adı
: The Musicians of Bremen
Özellikleri
: Ivory Kağıt
Yılı
: 2011
ISBN
: 9786053601272
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 47
Resimleyen

Çocuk - Resimli Kitaplar Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Susanna Davidson Diğer KitaplarıSusanna Davidson Kitapları