350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Annelerin Kutsal Pazarı

Annelerin Kutsal Pazarı
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Annelerin Kutsal Pazarı

Yazdan kalma bir Mart günü: Annelerin Kutsal Pazarı, yıl 1924. İngiliz taşrasındaki köşklerden birinde hizmetçilik yapan Jane Fairchild’ın ziyaret edecek bir annesi olmadığından izin gününü nasıl geçireceğine dair bir fikri de yoktur. Yıllardır gizli bir ilişki yaşadığı komşu evin tek vârisi Paul Sheringham’dan gelen telefon, hayatını bütünüyle değiştirecek bir dizi olayın da başlangıcı olur. Eserleri otuzun üzerinde dile çevrilen, Booker Ödülü sahibi Graham Swift , savaşlarından, facialarına; kadın erkek ilişkilerinden, sınıfsal çatışmalarına bir yüzyılı, geleceğin sıradışı yazarlarından biri olacak genç bir kadının kendini keşfetme öyküsü üzerinden anlatırken, ustalığının doruklarında geziniyor.

“Swift’in bu kısa romanı bir başyapıt.”

The Guardian

“Mükemmel… Annelerin Kutsal Pazarı haksızlıkla örülmüş İngiliz kast sisteminin parmaklıklarını zorlayan aşkı, tutkuyu ve sıradan nezaketi gözler önüne seriyor.”

Kazuo Ishiguro

“Büyük yazar Graham Swift’in ustalıklı kaleminden altın değerinde bir eser.”

Le Monde

“Akıllara kazınan törensel temposunun yanı sıra yoğun bir duygusallığa sahip olan Annelerin Kutsal Pazarı, bir nevi feminist Külkedisi öyküsü.”

Michiko Kakutani

Graham Swift 1949’da Londra’da doğdu. Son dönem İngiliz romancıları arasındaki en önemli isimlerden biri olan Swift’in kitapları Booker Prize, Guardian Fiction Award, Winifred Holtby Memorial Prize, İtalyan Premio Grinzane Cavour ve Fransız Prix du Meilleur livre étranger gibi pek çok önemli ödüle layık görüldü.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Mothering Sunday
Orijinal Dili
: İNGİLİZCE
Kağıt Bilgisi
: 3.Hamur
Yılı
: 2022
ISBN
: 9786254292033
Genişlik
: 12,5
Yükseklik
: 20,5
Sayfa Sayısı
: 120

Çağdaş Dünya Edebiyatı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Graham Swift Diğer KitaplarıGraham Swift Kitapları