400 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
400 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Günyüzü

Günyüzü
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

“Bütün evler, filo filo, geceyi yarıp geçiyor. Sabahları da hepsi hâlâ orada. Hep benim sayemde. Bütün evler. Gece bekçisiyim ben. Kaldırın evlerin çatılarını, kaldırın kapaklarını, ne görürdünüz? Toplam olarak ne olurdu? Hayal etmeye başladığınızdan daha fazla ıstırap ve nefret mi? Yoksa asla tahmin edemeyeceğiniz gizli mutluluklar, iyilikler ve merhamet mi?” Sarah’nın kocası, evlerinde sığınmacı olarak kalan Kristina’ya âşık olmuştur. Kristina’nın konukluğu bir süre sonra bitecektir ancak Sarah bu ilişkinin biteceğinden emin değildir; polis eskisi dedektif George’a başvurur ve kuşkularını iletir. George, Kristina’yı ülkeden ayrılana dek takip edecektir. Ancak işler beklenenden çok farklı gelişir…
Booker Prize Ödülü sahibi Graham Swift’in Günyüzü romanı bir güne sığdırılan bir yaşamın ve ölümün öyküsü; bilincin en derin yollarına inerek, karmaşık ruh hallerini “günyüzüne” çıkarmayı başaran yazarın en dikkat çekici yapıtlarından biri.
Graham Swift 1949’da Londra’da doğdu. Son dönem İngiliz romancıları arasındaki en önemli isimlerden biri olan Swift’in kitapları Booker Prize, Guardian Fiction Award, Winifred Holtby Memorial Prize, İtalyan Premio Grinzane Cavour ve Fransız Prix du Meilleur livre étranger gibi pek çok önemli ödüle layık görüldü. Swift’in İngiltere baskısı yeni yayınlanan Anneler Günü adlı novellası da yakında yayınlarımız arasındaki yerini alacaktır.

Çevirmen
Orijinal Adı
: The Light of Day
Yılı
: 2016
ISBN
: 9789754585964
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 344

Dünya Edebiyatı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    Graham Swift Diğer Kitapları    Graham Swift Kitapları