100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü

87.50  TL

-+
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü – İngilizce / Türkçe – Türkçe / İngilizce

Muhasebe ve finans alanının kendine özgü çok sayıdaki özel anlamlı sözcük ve kavramını açıklayan bu eserin üç önemli ayırt edici özelliği bulunmaktadır:

– Sözlükte terimlerin karşılıkları sıralanmakla yetinilmemiştir. Ansiklopedik bir sözlük olması itibariyle anlaşılması teknik bilgi gerektiren kavramlar, İngilizce – Türkçe bölümünde konunun yabancılarının da anlayabileceği sadelikteki açıklama, örnek ve formüllerle anlatılmaktadır.

– Sözlüğün Türkçe – İngilizce bölümü ise Türkçe terimden İngilizceye ulaşma sıkıntısı göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

– Elinizdeki ansiklopedik sözlük, 13 binden fazla madde içermektedir. Söz konusu maddeler yazarın çeşitli üniversitelerde verdiği derslerde açıklanmaya muhtaç terimleri yirmi yılı aşkın bir süre sabırla biriktirmesi sonucu hazırlanmıştır.

Prof. Dr. Feryâl Orhon Basık, finansal yönetim, risk yönetimi, yatırım analizi, portföy yönetimi, genel muhasebe, maliyet muhasebesi, maliyet yönetimi, karar verme teknikleri, mühendislik ekonomisi alanlarında lisans ve lisans üstü dersleri vermiş, çok sayıda kitap ve makale yayımlamıştır.

Yılı
: 2011
ISBN
: 9786053603832
Genişlik
: 16
Yükseklik
: 24
Sayfa Sayısı
: 1539

İnceleme Araştırma Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Feryal Orhon Basık Diğer Kitapları    Feryal Orhon Basık Kitapları