350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Batı Çayırı Dedektifleri – Abur Cubur Hırsızı Vakası

Batı Çayırı Dedektifleri – Abur Cubur Hırsızı Vakası
Tükendi Gelince Haber Verelim
Değerli okurlarımız, 14 Haziran saat 12:00’dan sonra verilen siparişler 20 Haziran’dan itibaren sırasıyla kargoya verilecektir.


Açıklama

Batı Çayırı Dedektifleri – Abur Cubur Hırsızı Vakası

Myron’un zaten sekiz ay önce doğan ve mama yemekle ağlamak dışında bir şey yapmayan yeni bir kız kardeşi vardı. Şimdi bir de yeni taşındıkları eve alışması ve yeni okula başlaması gerekiyordu.
Ancak okulun ilk günü olaylar beklenmedik bir şekilde gelişti. Birisi okul mutfağından sabah atıştırmalıklarını çalmış ve ortalığı birbirine katmıştı. Çok yetenekli bir dedektif olan Myron hemen konuyla ilgilendi. Yeni sınıfında tanıştığı Hajrah’ın da soruşturmaya katılması ortalığı daha da şenlendirdi. Olay gerçekten çok gizemli görünüyordu ve iki dedektif soruşturmaya devam ederken bir soygun daha oldu. Artık zamana karşı bir yarış başlamıştı.

Liam O’Donnell ödüllü bir yazar ve eğitimcidir. 35’ten fazla çizgi roman ve kitap yazmıştır. OWL Magazine’de uzun süredir yayınlanan Max Finder Mystery çizgi romanının da yaratıcısıdır. Liam yazmadığı zamanlarda Ontario-Toronto’da Hajrah ve Myron’dan pek de farklı olmayan öğrencilere ders vererek eğlenceli zaman geçirmektedir.

Aurélie Grand 1983 yılında Fransa’da doğdu. Copilano Üniversitesi İllüstrasyon ve Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olan sanatçı, 2009 yılından beri serbest çizer olarak çalışmaktadır. 2011 yılından beri Skinjackin topluluğunun bir parçasıdır.

 

  1. BÖLÜM

Her şey yeniydi. Yeni gömlek. Yeni ayakkabılar. Yeni okul.

Yeni şeyleri sevmem.

“Çabuk ol, Myron” Annem okul bahçesinin girişinden bağırdı. O yeni değildi. Peki ya kollarındaki çığlıklar atan bebek? …

Bu kitap yeni okula ve yeni doğan kardeşe alışmakla ilgili duygu yönetimi konusunda çocuklara yardımcı olacak mizahi bir macera anlatıyor.

Çevirmen
Orijinal Adı
: West Meadows Detectives – The Case of the Snack Snatcher
Yılı
: 2017
ISBN
: 9786052950241
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 128

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Liam O’Donnell Diğer KitaplarıLiam O’Donnell Kitapları