350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Benzersiz Ev – Hepgiderlerin Maskesi 2. Kitap

Benzersiz Ev – Hepgiderlerin Maskesi 2. Kitap
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Benzersiz Ev – Hepgiderlerin Maskesi 2. Kitap

Yüksek duvarlarla çevrili, kasaba büyüklüğündeki Benzersiz Ev, sıra dışı bir aile olan Halibut’ların yuvasıdır. Nesillerdir bu büyük ve aynı zamanda tuhaf evde yaşayan Halibut’lar dış dünyadan habersiz, yalıtılmış bir yaşam sürerler. Evin bütün işleri kalabalık bir hizmetkârlar topluluğu tarafından yapılmakta, kimse de duvarların dışındaki dünya ile ilgilenmemektedir.
Ta ki…

Omniya Halibut’ın yaşadığı korkunç maceranın üstünden iki ay geçmiş, evde yaşam normale dönmüştü. Ailesinden hiç kimse Omniya’nın yaşadığı bu ölüm kalım mücadelesini bilmiyordu. Omniya bile başına gelenlerin kötü bir rüya olduğunu düşünmeye başlamıştı. Derken Benzersiz Ev’in iki kâhyası birden ‘tuhaf’ kazalar sonucu öldü ve Omniya, tüm bu olup bitenlerle Hepgiderlerin bir ilişkisi olduğunu düşünmeye başladı. Ancak Omniya’nın olaylar karşısındaki beklenmedik tutumu onu bir kez daha tehlikeli kişilerle karşı karşıya getirecekti.

1 Evin Altında

Kürekler suya daldı. Kayık, suda bıraktığı dalgacıkların izinden usulca kayarak ilerliyordu. İçinde, başlıklı peleriniyle siyahlara bürünmüş bir adam vardı.

Kayığın ön tarafındaki direkte bir fener asılıydı. Adam kürek çektikçe fener sallanıyor, önlerinde uzanan karanlığı aydınlatıp, arkada kalan yerleri karanlığa gömüyordu. Etraf kayalarla çevriliydi; iki yanda suyun içinden yükselerek tepede birleşiyor, fenerin ışığında sarı ve pembe görünüyorlardı. Üzerinde desenler ve hatlar oluşturan çatlaklardan ötürü taş, yüzeyine envai çeşit yaratığın şekli kazınmış gibiydi. Orada durup taşa uzun uzun baktığınızda, hayal gücünüz, ister şeytani ister iyi olsun, hangi şekli yaratmayı seçerse onu görürdünüz.

Çevirmen
Yılı
: 2014
ISBN
: 9786053321545
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 372

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Elliot Skell Diğer KitaplarıElliot Skell Kitapları