350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Büyük Köpek Felaketi

Büyük Köpek Felaketi
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Büyük Köpek Felaketi

Büyük Köpek Felaketi, Suzanne’ın yeni köpeği Beatrice’i ve bizi nasıl kurtardığını anlatıyor. Sonrasında da, bu durumun onu nasıl kurtardığını…

Suzanne’ın Deidra Hala’sı vasiyetinde köpeğini Suzanne’ın annesine bırakır. Suzanne tekrar köpek sahibi oldukları için mutludur, çünkü babası bundan önceki köpeklerini bir çiftliğe göndermiştir. Ama Newfoundland cinsi Beatrice geldiğinde, BÜYÜK bir hayal kırıklığına neden olur. Ağır hareket eder, yaşlıdır ve ciddi sağlık sorunları vardır. Suzanne ve Anna, Beatrice’in normal bir köpek gibi davranmasını sağlamaya kararlıdır; peki ama ya Suzanne’ın babası Beatrice’i de gönderip, köpek eğitim programlarına son verirse?

Büyük Köpek Felaketi – Davies çocukları için- hepiniz fazla büyümeden.

 1. BÖLÜM

-Tam bir felaket-

Bu hikâye arkadaşım Suzanne, onun köpeği, ben, Tom ve gerçek bir köpek felaketi hakkında. İnsanların ‘Of, tam bir felaket! dedikleri çoğu zaman, muhtemelen felaket değildir. Mesela babam futbol izlediği zaman, tuttuğu takım bir sıfır önde olup düdük çalmak üzereyken kendi kalesine gol attığında…Y a da annem alışverişe gittiğinde, torbaları koyduktan sonra bagajı kapatıp, arabayı anahtarlar içindeyken kilitlediği zaman.

 

Hayvan dostlarımızın yaşam şartlarıyla ilgili empati uyandıran bu kitap aynı zamanda güzel bir dostluk hikâyesi de anlatıyor.

Çevirmen
Orijinal Adı
: The Great Dog Disaster
Yılı
: 2017
ISBN
: 9786052950968
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 208
Resimleyen

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Katie Davies Diğer KitaplarıKatie Davies Kitapları