350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Cats of Ephesos – Sert Kapak

Cats of Ephesos – Sert Kapak
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Cats of Ephesos

Türkiye’nin batısındaki bu eşsiz kentte 120 yıldan beri aktif olarak çalışan Avusturyalı arkeologlar düzenli olarak önemli buluntuları ortaya çıkarmaktadırlar. Bu kitap antik dünyayı çok özel bir bakış açısından göstermektedir. Efes kazıları başkanı, Avusturya’nın 2011 yılı en iyi bilim insanı ödülü sahibi Sabine Ladstätter ile dünyanın en iyi fotoğrafçılarından biri olan Lois Lammerhuber ve Efes kazıları fotoğrafçısı Niki Gail, dünyanın en muhteşem arkeolojik yerlerinden birinin ve onun sakinlerinin, “Efes’in Kedileri”nin portrelerini sunuyor. Kediler Efes’te neredeyse her yerdedir ve yaşadıkları çevre ile çok özel bir ilişki içine girmişlerdir. Bu kitap okurları tapınakların, kapıların ve tiyatronun büyülü dünyasında fotoğraf ve anlatımlar eşliğinde gizemli ve sihirli bir gezintiye çıkarmaktadır.
“EFES’İN KEDİLERİ” KİTABI TÜM KEDİSEVERLERİN SAHİP OLMASI GEREKEN BİR KİTAPTIR. 

SEIT !” JAHREN SIND IN EPHESOS, AN DIESEM EINZIGARTIGEN PLATZ IN DER WESTTÜRKEI, österreichische Archäologen tätig, die regelmäßig bedeutende Funde zutage bringen. Dieses Buch zeigt die antike Welt aus einem ganz besonderen Blickwinkel. Sabine Ladstätter, österreichische Wissenschaftlerin des Jahres 2011 und Grabungsleiterin in Ephesos, porträtiert gemeinsam mit Lois Lammerhuber, einem der besten Fotografen der Welt, und Niki Gail, dem Fotografen der Ausgrabung in Ephesos, auf ungewöhnliche Weise eine der spektakulärsten archäologischen Stätten der Welt und ihre Bewohner – die Katzen von Ephesos. Katzen sind hier fast überall zu fi nden, sie gehen eine ganz spezielle Symbiose mit ihrem Lebensraum ein. Eine inhaltliche und fotografi sche „magical mystery tour“ durch die Zauberwelt der Tempel, Tore und Theater.
,,DIE KATZEN VON EPHESOS” – EIN MUST-HAVE FÜR ALLE KATZENLIEBHABER!

FOR 120 YEARS AUSTRIAN ARCHEOLOGISTS HAVE BEEN WORKING IN EPHESOS, THIS MAGICAL SITE IN WESTERN TURKEY, and continue to make spectacular fi nds. This book presents the ancient world from a very special angle. Sabine Ladstätter, Austrian Scientist of the Year 2011 and director of the excavations in Ephesos, and award winning photographer Lois Lammerhuber – supported by Niki Gail, the photographer at the excavation site – present one of the most spectacular archeological sites of the world and their inhabitants – the cats of Ephesos. Cats can be found almost anywhere in the ancient city and live in a special symbiotic relationship with their environment. This is a photographic “magical mystery tour” through the world of temples, theaters and stones with explanations of the historic places.
“THE CATS OF EPHESOS” – A MUST-HAVE FOR ALL CAT LOVERS!

Çevirmen
Orijinal Dili
: Türkçe - Almanca - İngilizce
Yılı
: 2013
ISBN
: 9783901753381
Genişlik
: 24
Yükseklik
: 32
Sayfa Sayısı
: 126

Özel Dizi Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Sabine Ladstatter Diğer Kitapları    Sabine Ladstatter Kitapları