350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Dil İllüzyonları

Dil İllüzyonları

Etiket Fiyatı : 210.00 TL

İş Kültür İnternet Sitesi Fiyatı

157.50  TL

-+
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Dil İllüzyonları – Kelimelerin Büyüsüyle Mutluluğa Ulaşmak

Şu anda bu satırları okuduğunuza göre sizi bir merak sarmış olmalı. Ben bu merakı kısaca “Yaşamımda neler mümkün?” sorusuyla tanımlıyorum.

Bu kitap, merakla yaşama bakarken size bir ışık tutabilmesi için yayına hazırlandı. Sayfaları karıştırırken pek çok araçla karşılaşacaksınız. Yaşam haritalarınızı zenginleştirebilmeniz, ya da sadeleştirebilmeniz için çeşitli yaklaşımlar ve yöntemler bulacaksınız. Onları okuyup kullandığınızda yeni farkındalıklara ulaşacaksınız. Seçenekleriniz artacak ve zamanla yaşamınızı istediğiniz şekilde yaşamak için daha da ustalaşacaksınız.

Yaşamdaki gizemin sizi meraklandırmaya devam etmesi dileğiyle.
Dr. Gülsün Zeytinoğlu

Robert Dilts 1973 yılından bu yana, NLP (Neuro Linguistic Programming) alanında araştırmacı, yazar, eğitmen ve danışman olarak faaliyet göstermektedir. Organizasyonel gelişim, öğrenim, yaratıcılık ve sağlık konularında geliştirmiş olduğu çeşitli NLP uygulamalarına ilaveten, stratejiler ve inanç sistemleri ile sistemik NLP’nin gelişimine kişisel katkılarda bulunmuştur.

NLP alanında uluslararası bir üne sahip olan, dünya çapında çeşitli profesyonel grup ve kurumlarda eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren Robert Dilts, Dynamic Learning Center, NLP University, The Academy of Behavioral Technology, The Institute for the Advanced Studies of Health, Behavioral Engineering ve Neurolink International gibi NLP odaklı birçok kuruluşun kurucusudur.

Eserleri: Neuro Linguistic Vol. I (1980), Changing Belief Systems with NLP (1990), Tim Hallbom ve Suzi Smith’le birlikte kaleme aldığı Beliefs: Pathways to Health and Well Being (1990), Todd Epstein ile birlikte yazdığı Tools for Dreamers (1991) ve Skills For The Future (1993) ile Aristoteles, Sherlock Holmes, Walt Disney, Mozart, Albert Einstein, Sigmund Freud, Leonardo da Vinci, Nicholas Tesla gibi tarihi kişiliklerin düşünce süreçlerinin ele alındığı Strategies of Genius Vol. I, II, III (1994 – 95), Visionary Leadership (1996 ), Modelling With NLP (1998) ve Judith De Lozier ile ortak çalışması Encyclopedia of Systemic NLP.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Sleight of Mouth
Yılı
: 2006
ISBN
: 9789754586718
Genişlik
: 16
Yükseklik
: 23,5
Sayfa Sayısı
: 310

İnceleme Araştırma Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Robert Dilts Diğer Kitapları    Robert Dilts Kitapları