100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Dünyanın En Güzel Tarihi

Dünyanın En Güzel Tarihi

16.80  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Dünyanın En Güzel Tarihi

Nereden geliyoruz? Neyiz? Nereye gidiyoruz? Yaşadığımız gezegeni ötekilerden ayıran özellik ne? Dünya’nın suyu nereden geliyor? İlk insanın Afrika’dan çıktığından kesinlikle emin miyiz? İnsanoğlu sadece maymunlardan ve bakterilerden değil yıldızlardan ve galaksilerden mi türedi? İnsan Dünya’yı nasıl ele geçirdi ve daha ne kadar Dünya’da yaşamayı sürdürebilecek? Dünya’nın ömrü ne zaman sona erecek? 15 milyar yıl önce yaşanan Büyük Patlama ile ortaya çıkan Dünya’nın ve insanın tarihi. Dünyamıza daha birkaç milyar yıl ömür biçiliyor ama biz mirasçılar onun yaşamından sorumluyuz. Dünya’nın güzel tarihinin sürmesi için…

Hubert Reeves: Konusunda olağanüstü kitaplar yazmış bir astrofizikçi. Montréal ve Paris’te kozmoloji öğretiyor.
Joël de Rosnay: Pasteur Enstitüsü’nün eski yöneticilerinden. Canlının Serüveni adlı yapıtıyla kökenlerimize ilişkin bilgilerin sentezini yapan ilk bilim adamlarından.
Yves Coppens: Collège de France’da profesör. 3,5 milyon yaşındaki ilk maymun “ana”mız Lucy’yi keşfedenlerden biri. Maymun, Afrika ve İnsan‘ın yazarı.
Dominique Simonnet: L’Express dergisinin yazı işleri müdürü. Vivent les bébés! (Yaşasın Bebekler) ve Livre de Némo (Nemo’nun Kitabı) yazarı.

Çevirmen
Orijinal Adı
: La Plus Belle Histoire du Monde
Yılı
: 2003
ISBN
: 9789754584257
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 160

Antropoloji Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    Dominique Simonnet Diğer Kitapları      Dominique Simonnet Kitapları