350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Ergenlerle İletişim Sanatı

Ergenlerle İletişim Sanatı
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Ergenlerle İletişim Sanatı

Gençler artık deneyim, bilgi ve erdemleri nedeniyle yetişkinlere koşulsuz güven, saygı ya da hayranlık duymuyorlar. Doğru ya da yanlış algıları ve görüşleri, internetin ve akranlarının etkisiyle şekilleniyor. İletişim devriminin ve dijital çağın etkisiyle, büyükler olarak görüş ve düşüncelerimizin özellikle de ergen çocuklarımızın yaşamı üzerindeki etkisi azalıyor.
Ergenlerle İletişim Sanatı’nda yazarlar, bu değişen koşullarda çocuklarla ilişkilerde etkin ve yapıcı yaklaşımlar benimsememize ve gerilimi önleyecek farkındalığa ulaşmamıza yardımcı olmaya çalışıyorlar. Psikoloji, nöroloji ve biyokimya alanlarındaki son gelişmelerden damıttıkları birikimi, ebeveynler ve öğretmenlerin kolaylıkla kullanabilecekleri pratik stratejilere dönüştürüyorlar.

Janey Downshire ve Naella Grew ergen gelişimi ve duygusal iletişim konularında uzmandırlar. Kurdukları danışmanlık şirketi bünyesinde, İngiltere’de ve dünyanın dört bir yanında anne-baba ve çocuklarla atölye çalışmaları yaparak yıllar içinde edindikleri bilgi ve deneyimleri aktarmaktadırlar. Yedi çocuğa annelik etmiş olan yazarlar “bu kitapta, hayatta gerçekten işe yaradıklarını gördükleri araç ve yöntemleri” paylaşıyorlar.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Teenagers Translated How to Raise Happy Teens
Yılı
: 2015
ISBN
: 9786053326380
Genişlik
: 15,5
Yükseklik
: 23
Sayfa Sayısı
: 216

İnceleme Araştırma Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Janey Downshire Diğer Kitapları    Janey Downshire Kitapları