Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Fırtınadaki Kanatlar

Brook ailesi, Ahmedabad’daki geleneksel uçurtma festivaline katılmak için Hindistan’a gittiğinde, Joe gece pazarından kendine bir uçurtma almak ve kutlamalara katılmak için sabırsızlanıyordu. Ancak bu festivalin karanlık bir tarafı da vardı. Diğer uçurtmalarla rekabet etmek için, insanlar uçurtmalarının iplerini cam kırıklarıyla kaplıyorlardı ve bu ipler de kuşları ciddi şekilde yaralayabiliyordu. Joe’nun annesi bütün yaralı kuşları, özellikle de akbabaları iyileştirmek için gece gündüz kurtarma merkezinde çalışıyordu. Acaba Joe ve Aesha, festivalde, cesur bir kurtarma operasyonuna imza atabilecekler miydi?

Bu kitap, Londra Hayvanat Bahçesi koruma ekibinin yardımı ve rehberliğiyle yazıldı. Tüm bilgiler doğru, maceraların tamamı da heyecan ve gerilim dolu.

Bölüm 1

“Akbabalar!” dedi Aesha suratını asarak…

Çevirmen : Elif Dinçer
Orijinal Adı : Feathers in the Wind
Durumu : İngilizce
Yılı : 2016
ISBN : 9786053329039
Genişlik : 13
Yükseklik : 19,5
Sayfa Sayısı : 112


"Sally Grindley" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Tukendi Kardaki Pati İzleri

Kardaki Pati İzleri

Sally Grindley
Etiket Fiyatı : 10.00 TL

7.20 TL

Deniz Altındaki Gölgeler

Deniz Altındaki Gölgeler

Sally Grindley
Etiket Fiyatı : 11.00 TL

7.92 TL

Daima Dostuz

Daima Dostuz

Sally Grindley
Etiket Fiyatı : 8.00 TL

5.76 TL