350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

İş Dünyasında İletişim

İş Dünyasında İletişim
Tükendi Gelince Haber Verelim
Değerli okurlarımız, 14 Haziran saat 12:00’dan sonra verilen siparişler 20 Haziran’dan itibaren sırasıyla kargoya verilecektir.


Açıklama

İş Dünyasında İletişim

İletişim çağında yaşıyoruz; günümüzde hangi alanda çalışırsak çalışalım, en can alıcı ve vazgeçilmez vasıflardan birini iletişim kurma yeteneği oluşturmakta. Çevresiyle iyi ve etkili iletişim kurabilenler, kariyerlerinde daha hızlı adımlarla ilerleme konusunda kesin bir üstünlük sağlamış durumdalar. İş Dünyasında iletişim, bu üstün vasfa sizi de sahip olabilmeniz için gerekli bilgileri özetleyen bir kitap.

Çalışma hayatında yazılı ve sözlü mesajların, e-postaların, başvuru mektuplarının, müşterilerle yazışmaların en sağlıklı ve etkili biçimde yürütülmesine ilişkin çok sayıda örnek olay ve öneri sunuyor. Diyalog kurma sanatının antik Yunan’dan günümüze uzanan temel ilkelerini tarihteki meşhur söylevlerden örneklerle anlatıyor. Gelişen iletişim teknolojilerinin sunduğu araçları doğru, gerektiği gibi ve gerektiği kadar kullanmanın yollarını gösteriyor.

Sözcük tasarrufu
Beyin fırtınası
Sunuşlarda görsel tasarım öğeleri
Konuşma sanatının püf noktaları
Mükemmel bir iş başvuru mektubu nasıl yazılır?

İşyerinizde mutlaka ihtiyaç duyduğunuz iyi ve hızlı yazma, etkili sunuş yapma, müşterileri ve iş arkadaşınızı ikna etme gibi yetenekleri geliştirmek için vazgeçilmez yardımcı bir kitap…

Çevirmen
Orijinal Adı
: Business Communication
Yılı
: 2007
ISBN
: 9789944881852
Genişlik
: 15,5
Yükseklik
: 23
Sayfa Sayısı
: 176

İş Dünyası Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Richard Luecke Diğer KitaplarıRichard Luecke Kitapları