350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Karayipler’de Hazine Avı – Kaplan Gözü Maceraları

Karayipler’de Hazine Avı – Kaplan Gözü Maceraları
Tükendi Gelince Haber Verelim
Değerli okurlarımız, 14 Haziran saat 12:00’dan sonra verilen siparişler 20 Haziran’dan itibaren sırasıyla kargoya verilecektir.


Açıklama

Karayipler’de Hazine Avı – Kaplan Gözü Maceraları

Luzie mutluluktan uçuyordu, gemi kaptanı olan babası bir araştırma şirketi tarafından Karayipler’de bir gemi batığını çıkarmak için görevlendirilmişti. Luzie de bu maceraya katıldı ve Constantia gemisiyle açık denizlerde yol aldılar. Ama denizin dibindeki hazinenin peşinde olan sadece onlar değildi…

Christian Tielmann, 1971 yılında Almanya’nın Wuppertal kentinde doğdu. Freiburg ve Hamburg’da felsefe ve Almanca öğrenimi gördü. Farklı yayınevleri için çocuk ve gençlik kitapları yazmaktadır. Köln’de yaşamaktadır.

 

Volker Fredrich, Inn nehri kıyısındaki Münidorf’ta 1966 yılında doğdu. Hamburg Meslek Yüksekokulu’nda grafik tasarım öğrenimi aldı. 1996 yılından bu yana farklı çocuk ve okul kitapları yayınevleri için serbest grafik tasarımcısı olarak çalışmaktadır.

Bölümler

Hamburg

Elbise Dolabının Derinliklerinde

Uçuş Numarası T1 3452

Havana

Koy

On Metrelerce Derinlikte

Çıkmaz Yol

En Hızlı Biçimde

Açık Denizde

Fırtınadan Önce

Santa Clara

Mutlu Son

Her şeye kaplanın gözüyle bak!

Cesaretini topla ve hazır ol, çünkü büyük maceralar seni bekliyor. Şövalyelerin dünyasına gir! Mamutlar avlandığında sen de eşlik et! Denizin dibinden bir hazine çıkarılırken sen de tanıklık et! Dünyada olan bitenleri yakından izle ve heyecanlı öykülerde dünyanın sırlarını keşfet! Daha da fazlasını mı öğrenmek istiyorsun! O zaman sayfaları daha yakından incele! Resimlerde sevdiğin konularda oldukça fazla bilgi bulacaksın.

Kaplan gözü serisi kıvrak zekâlı çocukların kitaplarıdır.

Kitaptan;

Hamburg

“Hayır anne! Evet anne! Anlaşıldı anne! Hoşça kal anne!” Luzie elindeki ağır telefon ahizesini çok eski siyah telefonun üzerine yerleştirdi…

Genç okurların dikkatini çekecek bu kitap açık denizlerde geçen dürüstlük ve sorumluluk temalı bir macera anlatıyor.

Çevirmen
Yılı
: 2018
ISBN
: 9786052955062
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 128

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Christian Tielmann Diğer KitaplarıChristian Tielmann Kitapları