100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Leonardo Da Vinci

Leonardo Da Vinci

12.96  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Leonardo Da Vinci

“Rönesans’ın, sanat ve bilim tarihinin en önemli kişilerinden biri olan evrensel dahi Leonardo da Vinci’yi yakından tanımak yaşamımı aydınlattı.”

10 yaşındaki Paolo ünlü sanatçı ve mucit Leonardo da Vinci’nin atölyesinde çıraklığa kabul edilmişti. Leonardo’nun kalabalık atölyesinde sürekli bir hareket, yapılması gereken işler ve yeni projeler vardı. Paolo işe yerleri süpürerek ve diğer ayak işlerini yaparak başladı. Ancak etrafındaki her şeye çok dikkat eden bir adam olan Leonardo, Paolo’nun yeteneğini kısa sürede fark edip, ona daha ilgi çekici işler yaptırmaya başladı. Dünya tarihinin en büyük beyinlerinden biri tarafından eğitilmek, çok az çocuğa nasip olabilecek bir şanstı.

Paolo’nun günlüğü Rönesans İtalyası’nın heyecan verici bir dönemini anlatıyor. Dünya tarihini değiştiren gelişmeleri, Rönesans’ın en büyük isimlerinden birinin yanında izlemek için Paolo’nun sürükleyici macerasına katılın.

Bu kitapta aynı zamanda dönemin tarihsel ve siyasal gelişimi, Rönesans, Leonardo’nun yapıtları, bilimsel araştırmaları ve dönemin ünlü kişilerinin yaşam öyküleri de yer almaktadır.

Rönesans’ın aydınlığına zekice bir bakış.

Çevirmen
Yılı
: 2009
ISBN
: 9789944886413
Genişlik
: 16
Yükseklik
: 30
Sayfa Sayısı
: 62

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    Steve Augarde Diğer Kitapları      Steve Augarde Kitapları