100 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
Maximum’la 250 TL ve üzerine 3+2 Taksit

Oxford İlk Matematik Sözlüğüm İngilizce-Türkçe

Oxford İlk Matematik Sözlüğüm İngilizce-Türkçe

7.78  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Oxford İlk Matematik Sözlüğüm İngilizce-Türkçe

Oxford Temel Matematik Sözlüğü ’nde matematikle ilgili 600’den fazla sözcük yer almaktadır. Sözlük hem İngilizce hem de matematik öğrenmeye yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır.

Kullanması kolay
Alfabetik sırayla dizilmiş kelimelerin anlamları derslerde kullanılan tanım ve terimlerle anlatılmaktadır. Renkli resimler ve şemalar metinleri desteklerken, resim altları daha çok açıklama içerir.

Gerekli bütün kelimeler
Sözlükteki kelimeler çocukların matematik dilini öğrenmelerine yardım etmek amacıyla dikkatle seçilmiştir. Kitabın sonunda matematikte sıkça kullanılan kelimelerin ve tabloların listesi yer almaktadır. Bu kelimeleri öğrenip derslerde kullanmak başarı düzeyini artıracaktır.

Bilimsel düşünce
Bu sözlük ayrıca çocuklara kelimelerin sözlüklerde nasıl sıralandığını, arşivleme sistemlerinin temelini, araştırmaların nasıl yapılacağını ve bilgilere nasıl ulaşılabileceğini öğretir.

Kolay öğrenme
Bu sözlüğü bir el kitabı olarak kullanan çocuklar, birçok kavramı ve işlemi öğrenirken; matematikte kullanılan temel sözcüklerin İngilizce ve Türkçelerini de rahatlıkla kullanabilecek düzeye erişeceklerdir.

Çevirmen
Yılı
: 2010
ISBN
: 9789944887472
Genişlik
: 18,5
Yükseklik
: 24
Sayfa Sayısı
: 64

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
    Peter Patilla Diğer Kitapları    Peter Patilla Kitapları