Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Sarıkamış Düş-tü

Genç okurlar için hazırlanmış bu kitap tarihin çok çarpıcı bir dönemini anlatmaktadır. Sürükleyici anlatımı ve canlı betimlemeleriyle okuru o döneme taşıyan, kapsamlı araştırmaları ve titiz kaynak kullanımıyla Sarıkamış Harekâtı hakkında referans kabul edilebilecek bir eserdir.

YAVUZ GÖLBAŞI 1979 yılında Kayseri’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans yaptı. SBS, YGS ve LYS’ye yönelik olarak yaptığı çalışmalar kitap haline getirilerek farklı yayınevlerince yayınlandı ve yayınlanmaya devam etmektedir. Bu çalışmaların bazıları haftalık olarak Radikal ve Star gibi gazetelerde de yer aldı. Meslekte 14 yılı geride bırakan yazar, Tarih Öğretmeni ve Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı olarak çalışmalarını özel bir eğitim kurumunda sürdürmektedir. Bunların yanı sıra eğitici eğitmeni olan yazar, çalıştığı kurumda ve ülkemizin farklı şehirlerindeki okullarda, meslektaşlarının kişisel gelişimi için eğitimler vermektedir. Yavuz GÖLBAŞI, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yazarın yayınlanan kitapları
* Bilinmeyen Atatürk ve Tanınmayan Ailesi
* Tarihe Sığmayan Savaş-1 Çanakkale Deniz Savaşları
* Sarıkamış Düş-tü

Yazar şu sıralar Çanakkale Savaşlarını anlatan “Tarihe Sığmayan Savaş” serisinin ikinci kitabı üzerinde çalışmaktadır.

Yılı : 2013
ISBN : 9786053609452
Genişlik : 16
Yükseklik : 23
Sayfa Sayısı : 182


"Yavuz Gölbaşı" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Tukendi Çanakkale Destanını Yazanlar

Çanakkale Destanını Yazanlar

Yavuz Gölbaşı
Etiket Fiyatı : 18.00 TL

13.50 TL

İş Kültür Kontrol