350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Violet ve Doğu’nun İncisi

Violet ve Doğu’nun İncisi
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Violet ve Doğu’nun İncisi

Acaba Doğu’nun İncisi davasını sen çözebilecek misin?
Kont ve kontes kandırık mahalleye taşındıklarında, Violet onların tuhaf bir tarafları olduğuna emindi. İlginç ve eğlenceli bir komşu olan Dee Dee Derota’nın çok değerli mücevheri, Doğu’nun İncisi çalınınca, bulduğu birçok ipucu Violet’in, kandırık ailesinin suçlu olduğunu düşünmesine neden oldu. Ama kimse onu dinlemiyordu, bu yüzden Violet gerçeği öğrenmek için bütün dedektiflik yeteneklerini kullanmak zorunda kalacaktı…

Kitaptan;

Bu, Violet Remy-Robinson adlı bir kızın öyküsüdür.

Violet, kedisi Puding (Yapışkan Karamelli Puding’in kısaltılmışı), takı tasarımcısı olan annesi Camille Remi ve mimar olan babası Benedict Robinson’la yaşıyor.

Oldukça şık ve inanılmaz derecede düzenli bir evde oturuyorlar. Violet’in evinin arkasında kocaman bir bahçe var. Violet bu bahçeyi diğer tüm çocuklar ve çevrede yaşayan yetişkinlerle paylaşıyor.

Violet’in en iyi arkadaşının adı Rose. Rose da ailesiyle birlikte Violet’in sokağında yaşıyor ve Violet’le aynı okula gidiyor.

Violet okuldan sonra birçok aktiviteye katılıyor. Aslında o kadar yoğun ki, her gün ne yapacağını hatırlayabilsin diye odasında özel bir takvimi var.

Tırmanış, Violet’in yapmayı en çok sevdiği şey; bu yüzden haftada iki kez tırmanışa gidiyor. Violet ailenin tek çocuğu, bu nedenle yetişkinlerle çok fazla vakit geçiriyor. Bu biraz sıkıcı bir şey ama bu sayede Fransızca menü okumak, mükemmel kurabiyeler yapmak ve satranç oynamak gibi son derece faydalı şeyler de öğrenebiliyor…

 

Çevirmen
Orijinal Adı
: Violet and the Pearl of the Orient
Yılı
: 2015
ISBN
: 9786053326144
Genişlik
: 12,5
Yükseklik
: 18
Sayfa Sayısı
: 192

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Harriet Whitehorn Diğer KitaplarıHarriet Whitehorn Kitapları