150 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
250 TL ve üzerine 5'e varan taksit imkânı

Charlie Small 10. Defter – Robozorlar Diyarı

Charlie Small 10. Defter – Robozorlar Diyarı

9.80  TL

Tükendi Gelince Haber Verelim
10 : 00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Charlie Small 10. Defter – Robozorlar Diyarı

Charlie sekiz yaşındayken doğaüstü bir olay yaşadı. Bir yolculuğa çıktı ve o zamandan beri eve dönmeye çalışıyor; hem de DÖRT YÜZ YILDIR!

EYVAHLAR OLSUN! Charlie, çılgın ve son derece tehlikeli dinozorlara yem olmak üzere. O ve arkadaşları, bu ölümcül oyundan sağ salim kurtulmayı başarabilecekler mi? Charlie bir daha eve dönmeyi başarabilecek mi? * CİHAZLAR, İCATLAR, CANAVARLAR, YARATIKLAR, ACIMASIZ CANİLER… Hiçbir macera, Charlie Small için fazla BÜYÜK olamaz.

Eğer bu defteri bulursanız LÜTFEN ona iyi bakın. Bu benim olağanüstü maceralarımın tek gerçek hikâyesidir.

Benim adım Charlie Small ve dört yüz yaşındayım: belki daha fazla. Ama tüm bu uzun yıllar boyunca hiç büyümedim. Sekiz yaşındayken doğaüstü bir olayla karşılaştım. Ne olduğunu bir türlü anlayamadım. Bir yolculuğu çıktım… O zamandan beri hâlâ eve dönmeye çalışıyorum. Kıllı, dev gibi bir Yeti ile yüz yüze gelmeme; rüzgârda uçan kocaman örümcekler tarafından saldırıya uğramama; fare suratlı insanlar tarafından neredeyse hapsedilmeme rağman sokakta yanından geçip gittiğiniz sekiz yaşındaki diğer çocuklardan hiçbir farkım yok.

Kudurmuş bir porsukla ölümüne dövüş yapıp kazandım ve zırhlı bir armadillonun sırtında etrafı yakıp yıktım. Anlattıklarım size inanılmaz gelebilir, ancak yalan söylediğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü BU KİTAPTAKİ HER ŞEY GERÇEK. Bu gerçeğe inanırsanız şimdiye kadar yaşanmış en tuhaf maceraya katılabilirsiniz.

Gençlerin dünyaya ve yaşama bakış açısını genişleten bu roman serisi zaman kavramı ve kültürel farklılıklar üzerinde de duruyor.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Charlie Small Journal 10: Land of the Remotosaurs
Yılı
: 2018
ISBN
: 9786052953310
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 176

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Charlie Small (Nick Ward) Diğer KitaplarıCharlie Small (Nick Ward) Kitapları