350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Charlie Small 12. Defter – Son Hesaplaşma

Charlie Small 12. Defter – Son Hesaplaşma

Etiket Fiyatı : 24.00 TL

İş Kültür İnternet Sitesi Fiyatı

18.00  TL

-+
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Charlie Small 12. Defter – Son Hesaplaşma

Charlie sekiz yaşındayken tuhaf bir olay yaşadı. Bir yolculuğa çıktı ve o zamandan beri eve dönmeye çalışıyor, hem de

DÖRT YÜZ YILDIR!

*

YARDIM EDİN! Charlie, kendini Talih Şehri’nin ortasında, yankesici çetesinin içinde buldu. Fare suratlı Şehir Muhafızları onu enseleyecekler mi? Yoksa SONUNDA çay vaktinde eve yetişebilecek mi?

*

CİHAZLAR, İCATLAR, CANAVARLAR VE YARATIKLARLA SON MACERA…

Hiçbir engel, Charlie Small’u durduramaz!

 

YAYINCININ NOTU

Bu, inanılmaz Charlie Small günlüklerinin on ikinci cildidir. Huysuz ve ihtiyar bir iş adamı, bu günlüğü trenin tekinde, bagaj rafında bulmuş. Sayfaları kıvrık, içi kir doluymuş. Fakat defter, bugüne kadarki en tehlikeli maceralarla dolup taşıyor. Adam, Charlie’nin el yazısını tanıyınca, istasyona varır varmaz günlüğü doğruca bize getirmiş. İşte, Charlie Small’un inanılmaz maceralarının nefes kesici finali!

Charlie sonunda eve varabiliyor mu? Bulacağımız başka günlükler de var mı? Bu soruların yanıtını sadece zaman gösterecek…

Eğer bu defteri bulursanız LÜTFEN ona iyi bakın. Bu benim olağanüstü maceralarımın tek gerçek hikâyesidir.

Benim adım Charlie Small ve dört yüz yaşındayım: belki daha fazla. Ama tüm bu uzun yıllar boyunca hiç büyümedim. Sekiz yaşındayken doğaüstü bir olayla karşılaştım. Ne olduğunu bir türlü anlayamadım. Bir yolculuğu çıktım… O zamandan beri hâlâ eve dönmeye çalışıyorum. Kıllı, dev gibi bir Yeti ile yüz yüze gelmeme; rüzgârda uçan kocaman örümcekler tarafından saldırıya uğramama; fare suratlı insanlar tarafından neredeyse hapsedilmeme rağman sokakta yanından geçip gittiğiniz sekiz yaşındaki diğer çocuklardan hiçbir farkım yok.

Bu macerada dağları tırmanıp aştım, uçsuz bucaksız bir çölü geçtim ve yüksek hızda giden bir trende gelmiş geçmiş en azılı haydudun saldırısına uğradım. Anlattıklarım size inanılmaz gelebilir, ancak yalan söylediğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz…

Gençlerin dünyaya ve yaşama bakış açısını genişleten bu roman serisi zaman kavramı ve kültürel farklılıklar üzerinde de duruyor.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Charlie Small Journal 12: The Final Showdown
Yılı
: 2018
ISBN
: 9786052953969
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 168

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Charlie Small (Nick Ward) Diğer KitaplarıCharlie Small (Nick Ward) Kitapları