350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Danny Templar Dünya’yı Kurtarıyor

Danny Templar Dünya’yı Kurtarıyor
Tükendi Gelince Haber Verelim
Değerli okurlarımız, 14 Haziran saat 12:00’dan sonra verilen siparişler 20 Haziran’dan itibaren sırasıyla kargoya verilecektir.


Açıklama

Danny Templar Dünya’yı Kurtarıyor

Evren’in en karanlık köşelerinden gelen uzaylılar, Dünya’yı çalmak için şaşırtıcı bir komplo hazırlıyorlardı. Danny ile Kral, bu sinir bozucu işgalcileri kolayca yenebileceklerini sandılar. Ancak kötü uzaylıların planları düşündüklerinden çok daha karmaşıktı. Danny, ne yapacaklarını anladığında iş işten geçmişti. Acaba Danny ile Kral son anda Dünya’yı kurtarmayı başarabilecekler mi?

Şaşırtıcı bir macera daha!..

Kitaptan;

Bölüm 1

Kral gecenin bir yarısı, Danny’nin yatak odasına gelip, Stonehenge’le ilgili gevelemeye başladığında, Danny ne yapması gerektiğini çok iyi biliyordu. Yaz tatili devam ediyordu ve bu durumda sabah yetişmesi gereken bir okulu yoktu. Annesi ile babası horul horul uyumaktaydılar ve bu maceraya atılsa ruhları duymazdı. Son olarak da, gün boyu ona bakmakla görevli olan Maude Teyze, bu saatlerde muhtemelen bir ağaca sarılmış bir şekilde şarkı söylemekteydi.

Aslında bakılırsa, Morfo-Jet’e atlayıp Kral’la yeni bir maceraya çıkmaya karar vermesi Danny’nin sadece birkaç dakikasını aldı. Tabii ki bu süre, kalkıp giyinmeyi; annesiyle babası uyandığında onu orada bulamamaları ihtimaline karşın, onlara “iyi olduğuna” dair kısa bir not bırakmasını ve dişlerini fırçalamayı da içeriyordu.

Kim yeni bir maceraya atılırken nefesinin kötü kokmasını isterdi ki?

Otuz saniyelik ultra hızlı bir yolculuğun ardından…

“İşte geldik, eski dostum,” dedi Kral ve Morfo-Jet’ten aşağı sıçradı.

“Burası Salisbury Ovası, eski mucizelerden Stonehenge’in merkezi…”

 

Çevirmen
Orijinal Adı
: Danny Templar – Invasion Earth
Yılı
: 2016
ISBN
: 9786053326762
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 104
Resimleyen

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Alec Sillifant Diğer KitaplarıAlec Sillifant Kitapları