350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Danny Templar – Piramit Serüveni

Danny Templar – Piramit Serüveni
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Danny Templar – Piramit Serüveni

Okullar tatil olunca Danny zamanını bilgisayar oyunlarıyla geçirmeye başlamıştı. Bu mahalleye yeni taşınmışlardı ve hiç arkadaşı yoktu. En sevdiği oyunlardan birini kazandıktan sonra, oyunda kurtardığı kahramanı kapıda görünce gözlerine inanamadı. Bu tuhaf görünüşlü kahraman acilen Mısır’a gitmeleri ve çok değerli bir taşı bulmaları gerektiğini söylüyordu. Danny için inanılmaz bir serüven başlamıştı.

Kitaptan;

1. BÖLÜM

Yaz tatilinin ilk gününde yapılacak en iyi şey elbette odaya tıkılıp bilgisayarda ‘Atlantis’in Hazinesi’ni oynamak değildi. Ama yeni taşındıkları mahallede kimseyi tanımayan Danny’nin bu konuda fazla bir seçeneği olduğu da söylenemezdi.

Annesi ve babası bütün gün işte oldukları için ona bakmakla görevli olan Mabel Teyze “Aşırı Derecede Örgü Örme”yle veya “Nasıl da kocaman oldun sen” demekle meşgulken, Danny de kendi kendini oyalamak zorundaydı. Şu andaki eğlencesi, çoktan iki kere tamamlamış olduğu bir bilgisayar oyununu oynamaktan ibaretti.

“Çukurun üstünden atla; ipte sallan; gorille güreş…” diye sıkıntıyla içinden geçirdi Danny, batık kentin tanıdık

yer altı mezarlıklarını geçerken… üçüncü defa.

” Kılıçların etrafından dolaş, zehirli okların üstünden atla… bir dakika bir dakika, farklı bir şey var,” diye düşündü Danny. “Bunu daha önce hiç fark etmemiştim.”

Danny iriyarı arkeoloğu kayalık duvarların içindeki çatlağa kadar ustaca götürdü ve “X” butonuna basarak, kolu çekmesini sağladı…

Çevirmen
Orijinal Adı
: Danny Templar - The Pyramid Puzzle
Yılı
: 2012
ISBN
: 9786053606246
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 92

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar




Alec Sillifant Diğer Kitapları



Alec Sillifant Kitapları