400 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
400 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Fantastik Franki 2 – Büyük Beyin Soygunu

Fantastik Franki 2 – Büyük Beyin Soygunu
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Fantastik Franki 2 – Büyük Beyin Soygunu

Franki de arkadaşları gibi ışık saçan şu yeni oyuncaklara bayılıyordu. Doğum gününde bir tane de ona armağan edildi: Zıplayan tavşan! Ancak tavşanda bir tuhaflık vardı. Bir süre sonra her şey daha da garipleşti. Önce Franki uykusunda yürüdü. Ardından köydeki bütün çocuklar çılgınlar gibi davranmaya başladılar. Hemen araştırmaya girişen Fantastik Franki ile arkadaşları bütün bunların arkasında dünyayı ele geçirmeye çalışan şeytani bir deha olduğunu keşfettiler. Dünyayı kurtarmak için hemen harekete geçmeleri gerekiyordu.

Birinci Bölüm

Animatronlar

Aklınıza gelebilecek en iyi soru hangisi? Cevap: Yaş gününde ne istersin? Eveet, bir düşünelim bakalım. Bir tren, bir denizkızı kostümü ya da insanı geçmiş günlere gönderen zaman makinelerinden. Hani çocukların okula gitmediği, insanların evde dinozor beslediği günlere… N’oooolur!

Hediyeleri severim. Eminim siz de seversiniz. Ama insan her zaman istediğini alamıyor. Çünkü çocukken bakıcımın dediği gibi, bazı şeyler “çok lira tutar bebişim”. Franki Blewitt’in çok lirası yoktu, bu yüzden çocuk oyuncağı da yoktu. Ama yine de Franki’nin çok ama çok istediği tek bir oyuncak vardı. Düşlerini gerçekleştirecek bir oyuncak. Oyuncakların oyuncağı. Bütün diğerlerini solda sıfır bırakan oyuncak. Oyuncakların şahı. Tabii ki bir animatrondan söz ediyorum. “Animatron nedir?” mi dediniz?

Uyanın! Dikkat dikkat! Dünya’da değil Ay’da yaşayanlara duyurulur: Animatronlar bu gezegende en çok istenen oyuncaklardır – Hınzır Tavşan! Çılgın Sincap! Elektrik Canavarı Cigavat! Çelik mavisi, parlak pembe ya da fosforlu yeşil. Franki’nin yaş günü listesinin en başında Hınzır Tavşan geliyordu, hatta altı iki kere çizilmiş ve çevresine renkli yıdızlar yapıştırılmıştı.

Çevirmen
Orijinal Adı
: The Great Brain Robbery
Yılı
: 2015
ISBN
: 9786053325673
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 288

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Anna Kemp Diğer KitaplarıAnna Kemp Kitapları