350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Frankie Foster – Büyük Kargaşa

Frankie Foster – Büyük Kargaşa
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Frankie Foster – Büyük Kargaşa

Frankie Foster, insanlara yardım etmeyi çok seviyor. Yardım çabası her zaman hoş karşılanmıyor olabilir, hatta kimi zaman başına hiç de küçük olmayan sorunlar açılıyor, ama Frankie daima sorunların üstünden gelmeyi başarır… er ya da geç!

 

En iyi dostu Skye durduk yerde tuhaf davranmaya başlayınca; Frankie Foster – Büyük Kargaşa neler olup bittiğini öğrenmeyi kafasına koyuyor… Dostu için korkunç sürprizlerle karşılaşmayı bile göze alıyor!

Kitaptan;

 

Frankie Foster – Büyük Kargaşa

BİRİNCİ BÖLÜM

Tüm söyleyebileceğim şu -benim hatam değildi! Çamurlu patileriyle Çapul’u bahçeden eve alan ben değildim. Tamam, onu dışarı salan bendim, ama içeri alan ben değilim. Onu içeri alan, ablam Angel’dı. Bu onun sorumluluğuydu, benim değil.

Bunu ona söyleyince, ablam öfkeden köpürdü. “Kapıyı tırmalıyordu! Ne yapacaktım yani? Bıraksaydım da babamın daha yeni boyadığı kapıyı berbat mı etseydi?” dedi.

Bu durumda yeri silme görevi onundu çünkü bizim evde kural bu; Patileri çamurluyken köpeği kim içeri alırsa, yerleri o siler. Tam dışarı çıkacaktım, cicilerimi giymiştim gibi şeyler söylüyordu, ama yemezler! Onun cicileri hep üstünde zaten.

Sanki her an çok yakışıklı bir çocukla tanışabilir diye hep hazır dolaşıyor, tüm hayatını buna göre yaşıyor. Ona göre, kapıyı açtığı anda beyaz atlı prensiyle karşılaşabilir. Ya böyle biriyle karşılaştığında üstünde yırtık pırtık kotu ve eskimiş bir tişörtü olsa! Bundan ödü kopuyor işte!..

Yazar ; Jean Ure

Çevirmen
Orijinal Adı
: Frankie Foster Freaks Out!
Yılı
: 2018
ISBN
: 9786052952689
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 224

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Jean Ure Diğer KitaplarıJean Ure Kitapları