350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Harper ile Düşler Sirki

Harper ile Düşler Sirki

Etiket Fiyatı : 76.00 TL

İş Kültür İnternet Sitesi Fiyatı

57.00  TL

-+
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Gelin heyecan verici gitmekte olan Harper ile arkadaşlarına katılın.
Çadırların her birinde ayrı bir sürpriz, akrobatların her birinde anlatılacak ayrı bir hikâye var. Ve şiddetli bir fırtına Harper’ı acayip bir gizemi çözmeye daha da yaklaştırmakta…
Çok sevilen çocuk programları sunucusu Cerrie Burnell tarafından yazılmış olan arkadaşlık, aile ve maceraya dair bu hikâye çok eğlenceli.

Bir zamanlar Harper isminde bir kız varmış. Bu kız eşine az rastlanır bir müzik kabiliyetine sahipmiş. Rüzgârda şarkılar, yağmurda ritimler ve kelebeğin kanat çırpmasındaki umudu duyarmış. Harper tek bir nota dahi öğrenmeden, eline aldığı her müzik aletini çalabilirmiş. Bazı geceler uykuya çekildiğinde yıldızlardan yankılanan bir melodi duyar, ama sabah olduğunda bu melodiyi hiçbir zaman tamamen hatırlayamazmış. Bu Harper’ın her rüyasında duyduğu, ama çalamadığı tek şarkıymış.

Birinci Bölüm

ULUYAN KURT

Harper, Yüksek Apartman’ın çatısında Kırmızı Şemsiyesi’nin altına oturmuş, Bulutlar Şehri’ni seyre dalmıştı. Deniz Sisi Yağmuru yağıyordu ve yağmur damlalarını griye çeviren alaca karanlık, gökyüzünü sarmıştı. Her yer sessiz ve sakindi.

Yeşil gözleri ışıl ışıl parlayan sevgili kedisi Kömür mırıltılar çıkararak ayaklarının dibinde dolanıyordu. Harper yayını havaya kaldırdı ve viyolasını usul usul çalmaya başladı. Umut verici bir nota henüz yankılanmıştı ki, güçlü bir uluma sesi baskın çıktı. Harper yayını indirdi ve etrafına bakındı.  Çatının öbür ucunda alaca karanlık renginde bir kurt ile gölgeler içine gizlenmiş bir oğlan çocuğu vardı…

Çevirmen
Orijinal Adı
: Harper and the Curcus of Dreams
Yılı
: 2017
ISBN
: 9786053329336
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 152

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Cerrie Burnell Diğer KitaplarıCerrie Burnell Kitapları