Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Sosis Köpeklerin İncelikleri, hayatı dilbilim çalışmalarından ibaret olan Profesör Igelfeld’in başına gelen kaçınılmaz yanlışlıkların komedyası. Portekizce Düzensiz Fiiller ile başlayan dizinin ikinci kitabında, akademisyenlerin dünyası ile gerçek yaşam arasındaki yolculuk yine  inanılmaz olaylar eşliğinde devam ediyor. Bu kez Papa, kardinaller, St. Nicholas’ın kemikleri ve hizipçi mezhep temsilcileri de bu şenliğe katılanlar arasında.

Alexander McCall Smith (1948): Gerek yetişkinler, gerek çocuklar için yazdığı dizi romanlarla bütün dünyada son yılların en sevilen yazarlarından biri olmuştur. Profesör Igelfeld ile akademisyen arkadaşlarının komik ve hüzünlü maceralarının anlatıldığı bu üçleme onun en keyifli kitaplarının başında gelir.

Çevirmen : Ufuk Boran Kaptan
Orijinal Adı : The Finer Points of Sausage Dogs
Yılı : 2008
ISBN : 9789944882491
Genişlik : 13
Yükseklik : 19,5
Sayfa Sayısı : 124


"Alexander McCall Smith" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Bertie’nin Dünyası

Bertie’nin Dünyası

Alexander McCall Smith
Etiket Fiyatı : 22.00 TL

16.50 TL

İskoçya Sokağı 44 Numara

İskoçya Sokağı 44 Numara

Alexander McCall Smith
Etiket Fiyatı : 24.00 TL

18.00 TL