400 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
400 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Bip Sokağı – Çörek Felaketi

Bip Sokağı – Çörek Felaketi
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Bip Sokağı – Çörek Felaketi

Çörekleri fırından çıkarın… Büyük yarışma başlıyor!
Akıllı dedektiflerimiz Bobby ile Imelda, bu macerada çözmeleri gereken yeni bir soruna odaklanıyorlar. Olaylar Bobby’nin babasının yönettiği çörek fabrikası, en nefis çöreği pişirme telaşı ve taşınma kaygısı etrafında şekilleniyor. Kahramanlarımız tam sorunu çözmüşken, mahalleye güzel saçlarıyla Pompey taşınınca beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Artık her şey Bobby’nin yapacağı plana bağlı.


Neler olduğunu öğrenmek mi istiyorsun? Bunun en iyi yolu kitabın içine bakmak!

1

Yaz Mevsimi ve Çörek Dolusu Bir Yaşam

Bir poşet çay kadar sessiz sakin, harika bir yaz günüydü. Bip Sokağı’ndaki 4 numaralı evin bahçesinde Bobby Cobbler ile en iyi arkadaşı ufacık tefecik Imelda Small çimenlere uzanmışlardı. Imelda’nın üzerinde bir dalgıç kostümü vardı. Bobby’nin havalı mı havalı kara kedisi Zeytin çiçeklerin arasında kestiriyor, rüyasında bir kaplanla dövüşüyordu. Keith adlı bir uğur böceği ise ne yazık ki adını asla öğrenemeyeciğimiz bir yeşil sineği yemekle meşguldü.

Sonuçta, Keith’in yeşil sinekleri öldürmesi dışında, Bip Sokağı kedilerinin kaybolduğu o maceradan beridir hayat huzur dolu ve güzeldi. Bobby ile Imelda’nın zekice planları ve gözüpeklikleri sayesinde kedicikler bulunmuş, suçlu mahalleden gönderilmişti. Yani şu sıralar çözülmesi gereken bir durum olmadığı için çocuklar gökyüzüne bakıyor, düşüncelere dalmanın tadını çıkarıyorlardı.

Imelda en sevdiği şarkı “Mantar Adamı Gördün mü?”yü mırıldanıyor…

Çevirmen
Orijinal Adı
: Pip Street – A Crumpety Calamity
Yılı
: 2015
ISBN
: 9786053325239
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 160
Resimleyen

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Jo Simmons Diğer KitaplarıJo Simmons Kitapları