Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Dünyanın En Güzel Tatlıları;

Adım Adım Anlatılan 365 Tatlı Tarifi

Bardak ve kaşık ölçüleriyle 365 geleneksel ve modern tatlı tarifi…

Kekler, Pastalar ve Tatlılar, Hamurişleri ve Paylar, Muhallebiler, Sufleler ve Kremalar; Buzlu Tatlılar ve Sorbeler gibi, içinde her çeşit pasta ve tatlı anlatımının bulunduğu kolayca takip edebileceğiniz tarifler.

Pasta, kek ya da tatlı yapmak isteyen acemi aşçıların bile mükemmel sonuç almalarını sağlayan adım adım açıklamalı renkli resimlerle, her tatlının bitmiş halinin resimleri.

Şefin tavsiyeleriyle ayrıntılı olarak açıklanan malzemelerin, araç gereçlerin ve tekniklerin anlatımıyla zenginleşen ve her mutfakta bulunması gereken bir eser.

Her tarifin tek tek açıklandığı ve tam 1500 muhteşem resimle donatılmış; kremalı pastalardan düşük kalorili suflelere kadar; her davette, çay saatinde veya özel günlerde kolayca yapabileceğiniz tatlı ve pasta tarifleri.

Çevirmen : Sahire Arslan
Orijinal Adı : A Year of Desserts
Yılı : 2007
ISBN : 9789944880800
Genişlik : 18
Yükseklik : 23
Sayfa Sayısı : 512


"Martha Day" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Tukendi Dünya Mutfaklarından Hamur İşleri

Dünya Mutfaklarından Hamur İşleri

Martha Day
Etiket Fiyatı : 70.00 TL

52.50 TL