Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Efsuncu – Nicholas Flamel’in Sırları 3. Kitap

Saklanacak yer yok…
Paris’te amansız Büyücü Dr Dee ve onun yaratık ordusundan kaçmayı başaran Nicholas Flamel ve ikizleri Londra’da tatsız bir sürpriz beklemektedir. Efsanedeki ikizlerin Londra’ya geldiğini haber alan korkunç bir varlık, grubun peşine düşer; ancak bunu önceden tahmin eden Flamel önlem almıştır.
Küçük kitapçıda Büyücü’nün saldırısına uğradıklarından beri akla hayale sığmayan maceralar yaşayan Josh ve Sophie Newman olayların düşündüklerinden çok daha karmaşık olduğunu keşfetmeye başlamışlardır. Nicholas Flamel gerçekten de efsanedeki ikizleri bulmuştur ve güçlerinin sınırlarını kimse tahmin edememektedir. Ancak karşılarına çıkan yaratıklar da insanoğlunun dünyaya hâkim olmasından milyonlarca yıl önce var olmuş, çok güçlü canlılardır ve dünyanın kaderini kimin belirleyeceğini zaman gösterecektir.
Bazen efsaneler gerçektir!..
Aylarca New York Times çok satanlar listesinde kalan serinin heyecan dolu üçüncü kitabı, muhteşem bir macera sunuyor.

Çevirmen : Filiz Emre
Orijinal Adı : The Sorceress – The Secret of the Immortal Nicholas Flamel
Yılı : 2017
ISBN : 9786053329428
Genişlik : 13
Yükseklik : 19,5
Sayfa Sayısı : 536


"Michael Scott" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.