Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Kara Büyücü

Efsanedeki ikizler birbirlerinden ayrıldılar.
Son yaklaşıyor.
Alcatraz:
Müttefikleri Dr John Dee utlaga ilan edilmiş olsa da Machiavelli ve Billy the Kid, Ataların önlerine koyduğu plana
uyacaklar: Alcatraz’ın canavarlarını San Francisco’ya salarak, humani soyunun sonunu getirecek olayları tetikleyecekler.
Danu Talis:
Scatty ve Jeanne d’Arc’ın içine girdiği Gölge Alemi hayal edebileceklerinden çok daha tehlikeli. Üstelik oraya düşüşleri tesadüf değil; savaşçıların oraya yollanmasının bir nedeni var. Aynı şey Saint-Germain, Palamedes ve Shakespeare için de geçerli. Grup zamanda yolculuk yaparak Danu Talis’e ulaşmaları ve onu yok etmeleri için bir araya getirildi. Çünkü modern dünyanın var olması için humani efsanelerinde Atlantis olarak bilinen Danu Talis Adası düşmek zorunda.
San Francisco:
Büyük son giderek yaklaşıyor. Josh Newman tarafını seçti; kız kardeşi Sophie ya da Simyacı Nicholas Flamel’in yanında yer almayacak. Dee ve gizemli Virginia Dare’in yanında savaşacak. Sophie savaş başlamadan ikizini  bulamadığı takdirde, her şey kaybolup gidecek, hem de sonsuza dek.

Çevirmen : Filiz Emre
Orijinal Adı : The Warlock – The Secrets of the Immortal Nicholas Flamel
Yılı : 2017
ISBN : 9786052951804
Genişlik : 13
Yükseklik : 19,5
Sayfa Sayısı : 408


"Michael Scott" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.