Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

edebiyat, kitap, tarih, sanat, şiir, genel kültür, felsefe, roman, öykü, hikâye, derleme, eleştiri, özel dizi, sergi kitapları, katalog, meridyen, çizgi roman, delta, cogito, doğan kardeş, kâzım taşkent, klasik yapıtlar, çocuk, kitap-lık, sanat dünyamız,atatürk,okul öncesi


      AÇIKLAMA       YORUMLAR

Ekip – Garip Bir Ada Tatili

Lise çağında çok özel gençlerden oluşan bir grup.
Her birinin doğaüstü bir yeteneği var. Gözlerden uzakta, gizli bir malikânede yaşıyorlar ve ülkeyi koruyorlar.
Bilinen dünyanın ötesinde güçlerle yaşasalar da sonuçta Gideon ve Luke sadece birer delikanlıydı.
Her delikanlı gibi merakları, istekleri ve endişeleri vardı. Bebekken ayrılmış, yıllar sonra güçleri sayesinde bir araya gelmişlerdi. Luke’un annesinin yanında, güzel bir adada bir hafta tatil yapma izni alınca çok sevindiler.
Ada tatili gerçekten çok eğlenceliydi, ama yaşadıkları özel yatılı okuldan bir arkadaşları arayıp tuhaf bir kehaneti iletince kafaları karıştı. Her şey normal görünüyordu ve kehanetin doğru çıkma ihtimali yok gibiydi. Ancak birkaç saat içinde kimsenin aklına bile gelemeyecek gelişmeler birbirini izledi. Artık hayatta kalmak için doğaüstü yeteneklerden ve teşkilat ajanlarından fazlası gerekiyordu.

 

Kitaptan;

1

Uçurumun dik yüzünden aşağıya çakıl taşlarından oluşan ufak bir çığ öbeği yuvarlandı. Büyük kireç taşı, çakmak taşı ve Wealden kilinden oluşan parçalar tıngırdayarak etrafa saçıldı.

Gideon, ‘dünyadaki en iyi ammonitin’ damarlı gri kavisine bakarak, “Haydi,” dedi. “İlerlemeye devam et. Sol ve sağ. Yavaşça…”

Luke başıyla onayladı ve açık yeşil gözlerinden uçurumu delen lazer ışınları çıkıyormuş gibi gözlerini dik kayalığa dikti. Ve gerçekten de gözlerinden lazer ışınları çıkıyor sayılabilirdi. Beş-altı metre üstlerindeki kolay ufalanan tabakalara geçmiş ammonit hafifçe sola doğru kaydı…

Hazırlayan : Özlem Sakin
Orijinal Adı : Unleashed Mind Over Matter
Yılı : 2017
ISBN : 9786052950715
Genişlik : 13
Yükseklik : 19,5
Sayfa Sayısı : 216


"Ali Sparkes" Kitapları    Bu yazarın tüm kitapları için tıklayınız.

Ekip – Kumsalda

Ekip – Kumsalda

Ali Sparkes
Etiket Fiyatı : 12.00 TL

8.64 TL

Ekip – Numara mı, gerçek mi?

Ekip – Numara mı, gerçek mi?

Ali Sparkes
Etiket Fiyatı : 12.00 TL

8.64 TL

Tukendi Ekip – Fırtına

Ekip – Fırtına

Ali Sparkes
Etiket Fiyatı : 12.00 TL

8.64 TL

Ekip – Bir Ölüm Kalım Meselesi

Ekip – Bir Ölüm Kalım Meselesi

Ali Sparkes
Etiket Fiyatı : 12.00 TL

8.64 TL