400 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
400 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Ekip – Kumsalda

Ekip – Kumsalda
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Ekip – Kumsalda

Blue Peter Yılın Kitabı Ödülü

Malikânedeki gençler güçlerini saklamak zorunda olduklarını biliyorlar, ama sıradan olaylar bazen çok şaşırtıcı sonuçlara yol açabilir. İyi niyetli olmak kolaydır, önemli olan bu niyetlerle hareket edebilmektir.
Issız bir kumsalda gözlerini açan Mia dehşet içindeydi. Adını, kim olduğunu, ailesini ya da başına gelenleri hatırlamıyordu. Sanki büyük bir felaketten canlı çıkmayı başarmış gibi görünüyordu. Tek bildiği kötü bir şey yaptığı ve insanlardan uzak durması gerektiğiydi. Onu bulan yaşlı adam ve eşi, genç kızı iyileştirmeye ve geçmişini hatırlamasına yardım etmeye çalışıyorlardı. Ancak Mia’nın hafızasının yerine gelmesinin beklenmedik sonuçları olabilirdi.

Kitaptan;

1

Suyun kenarında bir şey vardı. Solgun bir şey.

Her bir dalgada hafifçe hareket eden.

Donal O’Malley durdu; elleri, yaşlı eklemlerinin boğumlarına benzeyen koyu yeşil yosunlarla doluydu. Bir fok. Dün akşamki fırtınada karaya sürüklenmiş ölü bir fok, dedi kendi kendine. Ama içten içe biliyordu.

Hasadını sığlık bir alandaki kayaların üzerine bıraktı. Balıkçı çizmeleri izin verdiği kadar sığlıktan hareket edip sıkı ıslak kuma adım attı. Düşündüklerinin yanlış çıkması için dua etti. Kelimelerin tuzlu dudaklarının arasından çıktığını zar zor fark ederek, “Lütfen!” dedi. “Bir fok olsun.

Lütfen.”

Ama çoktan bir omuz, diz ve kalça kıvrımını fark etmişti. O zaman bu bir kadındı. Hayır, kız. İnce ve genç. Bir genç kız…

Yaratıcı, heyecan dolu ve doğaüstü bir macera.

Çevirmen
Orijinal Adı
: Unleashed – Burning
Kağıt Bilgisi
: Enso Kağıt
Yılı
: 2018
ISBN
: 9786052953334
Genişlik
: 13
Yükseklik
: 19,5
Sayfa Sayısı
: 232

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Ali Sparkes Diğer KitaplarıAli Sparkes Kitapları