400 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
400 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

İnternet Canavarı II İnternet Kardeşim Muku

İnternet Canavarı II İnternet Kardeşim Muku
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

İnternet Canavarı II İnternet Kardeşim Muku

“Bu çocuk, her kimse, benim hayatımı kurtardı. Kendisine minnettarım. Ama, görün bakın şimdi nasıl bir sorguya çekeceğim kendisini. Hah ha… cevap vermesin de görelim bakalım. “Bana baksana sen arkadaş… hoop… kardeş… ufaklık…” Şöyle sıkı sıkı tutunduğum yerden çevik bir vücut hareketiyle dönüverdim kendisine. O ne? Aman Allahım. Bir bu eksikti. Kara kara bulutlar üstümüze doğru geliyor. Ya da biz onların üzerine gidiyoruz. Dümeni bozulmuş gemi gibiyiz. Kapkara bulut yığınları var tam karşımızda. “Oğlum… düzeltsene şu bulutu ya… bu tarafa çevir. Geri döndür. Tüyelim burdan… Hadiii…” Derken sıkı bir çarpışma oldu.”

İnternet Canavarı’nın maceralarına şimdi yeni bir kahraman katılıyor: Muku. Henüz konuşamıyor, süte bayılıyor. Çok dalgacı, çok sevimli ve de üstün yetenekli… Parmağıyla yıldırımları çekiyor, rüzgârların yönünü değiştiriyor, bulutların üzerinde seyahat ediyor…

Muharrem Buhara 1957 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü mezunu. Lise yıllarında oyuncu olarak başlayan sanat çalışmalarını, daha sonra çocuk tiyatrosu oyun yazarlığı üzerine yoğunlaştırdı. İlk oyunu Ayının Fendi Avcıyı Yendi ile 1982 yılında TOBAV birincilik ödülünü kazandı. Bu oyun ve diğer çocuk oyunları yurtiçi ve yurtdışında çeşitli tiyatrolarda sahnelenmekte. Daha sonra Süper Baba, İkinci Bahar gibi çeşitli televizyon dizilerinde öykü ve tretman yazarı olarak görev aldı. Çalışmalarını halen TV, sinema ve çocuk yazını alanlarında sürdürüyor.

Yılı
: 2004
ISBN
: 9789754585643
Genişlik
: 11
Yükseklik
: 18
Sayfa Sayısı
: 176

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Muharrem Buhara Diğer KitaplarıMuharrem Buhara Kitapları