150 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
250 TL ve üzerine 5'e varan taksit imkânı

İnternet Canavarı IV Mucize

İnternet Canavarı IV Mucize

14.00  TL

-+
10 : 00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

İnternet Canavarı IV Mucize

Yeni bir kitabın ilk sayfasına bu kadar saçma sapan, garip, anlamsız bir başlık yazılamaz.  YAKINDA…  Ne demek şimdi bu? Yaratıcılık sıfır, merak ettirme sıfır, ilgi çekme sıfır… Hepsini biliyorum. Ama lütfen biraz sabır. Siz ki üç kitabın sayfalarını “fırt fırt” çevirip, bir solukta bitiren okurlarsınız. Bir “anlamsız” sözcük sizin için ne ki… Takılmayın siz. Ayrıca durumu hemen açıklayacağım…

İnternet Canavarı bugünlerde doğum gününü kutluyor, ama halinden pek memnun değil. Kız arkadaşı ailesiyle birlikte yurtdışına gitmiş ve artık bağlantıları kopmuş. Yeni bir kızdan hoşlanıyor ama bu kız onu beğenecek gibi görünmüyor. Yoksa beğenir mi?

Muharrem Buhara 1957 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü mezunu. Lise yıllarında oyuncu olarak başlayan sanat çalışmalarını, daha sonra çocuk tiyatrosu oyun yazarlığı üzerine yoğunlaştırdı. İlk oyunu Ayının Fendi Avcıyı Yendi ile 1982 yılında TOBAV birincilik ödülünü kazandı. Bu oyun ve diğer çocuk oyunları yurtiçi ve yurtdışında çeşitli tiyatrolarda sahnelenmekte. Daha sonra Süper Baba, İkinci Bahar, Yağmur Zamanı, Sıla gibi çeşitli televizyon dizilerinde öykü ve tretman yazarı olarak görev aldı. Çalışmalarını halen TV, sinema ve çocuk yazını alanlarında sürdürüyor.

Yılı
: 2009
ISBN
: 9789944886154
Genişlik
: 11
Yükseklik
: 18
Sayfa Sayısı
: 120

Çocuk - Okul Çağı Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Muharrem Buhara Diğer KitaplarıMuharrem Buhara Kitapları