350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ
350 TL ve üzerine 4'e varan taksit imkânı
KATEGORİLER

Okunması Gereken 501 Kitap

Okunması Gereken 501 Kitap
Tükendi Gelince Haber Verelim
Hafta içi saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


Açıklama

Okunması Gereken 501 Kitap

Okunması gereken 501 Kitap bilgili, zeki, çok okumuş ve güvenilir bir dost gibidir. Kitabın içeriğindeki öneriler her biri kendi alanında tartışmasız üne sahip kitap kurdu yazarlar tarafından yapılmıştır. Kitapta yer alan değerlendirmeler aldıkları zevki ve hatta yaşadıkları öfkeyi dahi bizimle paylaşan bu öğretim görevlileri, yazarlar ve kitapseverlerce hazırlanmıştır. Okumak elbette öznel bir uğraştır, ancak değerlendirmeleri yazanlar düşüncelerini ve izlenimlerini dünyanın her yerinden kitapseverlerle paylaşmak için kişisel tercihlerini bir yana bırakmıştır.

Bu kapsamlı kılavuz kitap kütüphanenizin bakir ara sokaklarını keşfetmeniz için size ilham verecektir. Bu sayfalarda Anı’ya eşlik eden Seyahat’i, iç içe geçen Modern ve Klasik Edebiyatı, Bilimkurgu, Polisiye, Çocuk Edebiyatı ve Tarih’i, kimi zaman şaşırtıcı ama her zaman özgün denemelerle bir arada bulacaksınız.

Bilgi edinmek ya da eğlenmek için bir kitabı seçerken pek çok etmen devreye girer. Arkadaşlarımızın önerilerine kulak verebilir, ufkumuzu genişletmek için bir kitap kulübüne üye olabilir ya da gazetelerin kitap eklerindeki tanıtımlara göz atabiliriz. Fakat çoğumuzun kitapçılara giderek, her kategoride ve türde her yıl basılan, şık kapaklar ve iki satırlık eleştirmen görüşüyle parlatılan milyonlarca kitabın ilk sayfalarını okumaya ayırabileceği zaman sınırlıdır. Pek çok kitapçıda, kendilerinin ya da diğer müşterilerin keyif aldığı kitaplar hakkında konuşmaya zaman ayıracak birikimli çalışanlar vardır ya da eski siparişlerinize dayanarak size yeni ve ilginç kitaplar önerecek internet siteleri de bulabilirsiniz…

 

Çevirmen
Orijinal Adı
: 501 Must-Read Book
Yılı
: 2015
ISBN
: 9786053322481
Genişlik
: 19,5
Yükseklik
: 23,5
Sayfa Sayısı
: 544

Yaşam Kültürü Kategorisinde En Çok Satan Kitaplar
Cathy Lowne Diğer Kitapları    Cathy Lowne Kitapları